• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Informacja

o siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych

Kultura
Premiera Teatru X - Divertimento op. 8 "Ścigana"

Już 11 czerwca (wtorek) serdecznie zapraszamy na kolejną premierę Teatru X działającego w Krapkowickim Domu Kultury. Po raz kolejny zobaczymy inscenizację tekstu Jeremiego Przybory. Tym razem będzie to Divertimento op.8 "Ścigana". Spektakl opowiada historię Hortensji, którą ciągle ktoś ściga i ściga. Natomiast Starszy Pan, będzie miał problem z drzwiami, psem i ciągłymi odwiedzinami niezapowiedzianych gości. Wejściówki 5 zł. do nabycia w kasie KDK.

Edukacja
Nominacje dla dyrektorów szkół i przedszkoli

W dniu 23 maja 2019 r. Burmistrz Krapkowic  Andrzej Kasiura wręczył nominacje dyrektorom placówek oświatowych gminy Krapkowice. Swoje kadencje na stanowiskach dyrektorzy rozpoczną wraz z nowym rokiem szkolnym, czyli od 1 września 2019 r. Powierzenie stanowiska dyrektora otrzymali:

 • Agata Juszczyk- dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  w Krapkowicach,
 • Ryszard Reszczyński – dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kórnicy,
 • Barbara Szczerska - pełniąca obowiązki dyrektora Publicznego Przedszkola w Żywocicach.
Sport i turystyka
V Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Dnia Dziecka

Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Piechoty w Krapkowicach gościła 197 zawodników i zawodniczek z 21 klubów z kraju, a także zagranicznych klubów takich jak: Club de lucha POWER-Toredelcampo -Andaluzja oraz LOKOMOTIVA Krnov-Czechy.

Komunikaty i ogłoszenia
Informacja o podwyższonym stanie rzeki Odry

W dniu dzisiejszym Burmistrz Krapkowic wraz z naczelnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich uczestniczyli na naradzie sztabu kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Krapkowicach w związku z potencjalnym zagrożeniem powodziowym.

Gospodarka odpadami - aktualności
Wydłużono termin składania wniosków dot. usunięcia azbestu

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy Krapkowice uzyskaniem dofinansowania do usunięcia azbestu przedłużamy termin naboru wniosków do dnia 17 maja 2019 roku.

Rada miejska - aktualności
Zmiana terminu Komisji połączonych

Informujemy, że w związku z pogrzebem wieloletniego sołtysa Dąbrówki Górnej, Henryka Króla zmianie uległ termin Komisji połączonych. Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu; Spraw Społecznych; Gospodarki i Finansów odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 14 00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach (I budynek- sala konferencyjna). 

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Konsultacje społeczne. Twój głos ma znaczenie

Stowarzyszenie Kraina św. Anny zaprasza wszystkich zainteresowanych na konsultacje społeczne dotyczące zmian Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 oraz załączników do umowy ramowej.

Aktualności gospodarcze
"Dobre bo lokalne"

29 Kwietnia 2019

Mobilny Punkt Informacyjny

24 Kwietnia 2019

Pomysł na starcie

17 Kwietnia 2019

Szczepan Bryś nagrodzony

16 Kwietnia 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

 • logo_mikroporady.png
 • logo_epk_rgb_PL.jpeg
 • Fundacja RŚ.jpeg
 • 1.png
 • KSSE.jpeg
 • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).