• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Zielone Światło dla rewitalizacji mostu kolejowego

Dzisiaj Starosta Krapkowicki Maciej Sonik na ręce Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury,  Przewodniczącego Rady Miejskiej Arnolda Joszko oraz wykonawcy robót złożył decyzję o pozwoleniu budowlanym na rewitalizację mostu kolejowego.

Kultura
81 lat miasta Partizanske

Partnerskie miasto Krapkowic słowackie Partizanske obchodziło 81. rocznicę swojego istnienia.

Kultura
Nabór do sekcji mażoretek

04 Września 2019

Pchli Targ sierpień 2019

30 Sierpnia 2019

"Zagadkowe Miasto"

21 Sierpnia 2019

Edukacja
Aktywni seniorzy – wycieczka do Krakowa i Wieliczki

W ramach projektu „Aktywni seniorzy polsko-czeskiego pogranicza” w dniach 10-11 września 2019 r. seniorzy z gminy Krapkowice oraz z miasta partnerskiego Lipová- Lázné w Czechach uczestniczyli  w dwudniowym wyjeździe do Krakowa i Wieliczki.

Sport i turystyka
III Turniej Szachowy

Stowarzyszenie Szachistów "Hetman Krapkowice" zaprasza na III Turniej Szachowy, który odbędzie się 21 września w bibliotece przy ulicy Mickiewicza 1. Rejestracja 9.30 – 9.55, rozpoczęcie: 10.00.

 

Sport i turystyka
Trwa przerwa technologiczna

03 Września 2019

Niecka sportowa zamknięta

20 Sierpnia 2019

Wycieczka do Warszawy

16 Sierpnia 2019

Komunikaty i ogłoszenia
KRUS informuje

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego uprzejmie informuje, że Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Komunikatem z dnia 09 sierpnia 2019 r. ogłosił, iż przeciętne miesięczne wynagrodzenie w II  kwartale 2019 r. wyniosło 4 839 zł 24 gr.

Gospodarka odpadami - aktualności
27 września br. - termin uiszczenia opłaty za odpady

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Informujemy, że dnia 27 września br. upływa termin uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za III kwartał 2019 roku.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pożyczki na start

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) w dniu 29 grudnia 2017 roku podpisała Umowę Operacyjną z Bankiem Gospodarstwa Krajowego dotyczącą utworzenia Instrumentu Finansowego – Mikropożyczka na terenie województwa opolskiego.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).