• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności gospodarcze

 • Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej

  06 Sierpnia 2019
  plakat rekrutacyjny szkoleniaopole.jpeg

  Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM Projekcie organizowanym na terenie województwa opolskiego wspierającym aktywizację zawodową osób pozostających bez zatrudnienia i osób pracujących pod tytułem „Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej”.

  więcej»
 • PracoDawca Zdrowia

  15 Lipca 2019
  PracoDawca Zdrowia_info prasowa.png

  Startuje II edycja programu PracoDawca Zdrowia. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców, instytucji i urzędów, które wykazują się dbałością o zdrowie swoich pracowników i skutecznością we wdrażaniu programów promocji zdrowia w firmie.

  więcej»
 • Zaproszenie na „spoga+gafa 2019”

  09 Lipca 2019
  spoga.jpeg

  Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Targi Kolońskie zapraszają przedsiębiorstwa z województwa opolskiego (jeden przedstawiciel z każdej firmy branżowej zarejestrowanej lub działającej na terenie województwa opolskiego) do udziału w międzynarodowych targach ogrodnictwa i wyposażenia ogrodów „spoga+gafa 2019” www.spogagafa.de  połączonych z giełdą kooperacyjną, które odbędą się w dniach 01-04 września 2019 roku w Kolonii/ Niemcy.

  więcej»
 • Spotkanie z cyklu NCBR dla firm

  02 Lipca 2019
  NCBR_dla_Firm_1200x628_miasta_2019_Linia_B_opole.jpeg

  4 lipca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się spotkanie z cyklu NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój). Przedsiębiorcy z regionu będą mieli możliwość uzyskania praktycznej wiedzy jak zdobyć dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację innowacyjnych projektów.

  więcej»
 • Opolskie studia praktyczne

  26 Czerwca 2019
  5c167583226dd_o_full.jpeg

  Rozpoczęła się czwarta edycja opolskich studiów praktycznych. Studenci Politechniki Opolskiej zainteresowani udziałem w programie studiów praktycznych spotkali się z firmami, które chcą ich przyjąć na płatny staż zawodowy w ramach programu.

  więcej»
 • Biorę los w swoje ręce i zostaję przedsiębiorcą

  21 Czerwca 2019
  ulotka projektowa OIG.png

  REKRUTACJA DO PROJEKTU „Biorę los w swoje ręce i zostaję przedsiębiorcą 2” PROWADZONA JEST W DNIACH 16.05.2019 DO 28.06.2019.

  więcej»
 • "Rozwój Krapkowic dla mieszkańców do 2024"

  19 Czerwca 2019
  DSC01339.jpeg

  Szanowni mieszkańcy, gmina Krapkowice zamierza aplikować o środki finansowe na rozwój miasta w naborze projektów w ramach programu "Rozwój Lokalny" finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

  więcej»
 • Mobilny Punkt Informacyjny

  30 Maja 2019
  mobilny punkt informacyjny.png

  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Krapkowicach.

  więcej»
 • Konsultacje społeczne. Twój głos ma znaczenie

  23 Maja 2019
  annaland-logo.png

  Stowarzyszenie Kraina św. Anny zaprasza wszystkich zainteresowanych na konsultacje społeczne dotyczące zmian Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 oraz załączników do umowy ramowej.

  więcej»
 • "Dobre bo lokalne"

  29 Kwietnia 2019
  Plakat 07.05.2019.jpeg

  Stowarzyszenie Kraina św. Anny przyjmuje zgłoszenia na bezpłatne szkolenia w ramach międzynarodowego projektu współpracy "Dobre bo lokalne". Szkolenia przeznaczone są dla osób, które chcą promować i sprzedawać swoje produkty, niezależnie od tego czy prowadzą aktualnie działalność gospodarczą czy nie. Różnorodna tematyka szkoleń zaprezentowana zostanie przez osoby posiadające duże doświadczenie.

  więcej»
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).